خرید ممبر واقعی تلگرام - خرید ممبر کانال - خرید ممبر گروه

 خرید ممبر تلگرام - ممبر واقعی اد اختیاری و اد اجباری - ممبر واقعی کانال و گروه - خرید لایک و فالوور اینستاگرام - تبلیغات نوتیفیکیشن

دوستان عزیز توضیحات لازم (میزان بازدید - ریزش و ... ) داخل هر بخش قرار گرفته است لطفا مطالعه کنید

در حال حاضر روشی برای افزایش ممبر سروش و ایتا وجود نداشته و قابل انجام نیست


تبلیغات


تبلیغات
تبلیغات

لیبانو یکی از پر ببینده‌ترین وبسایت های آموزشی در حوزه‌ی فناوری و گوشی های هوشمند است. لیبانو منبع اخبار تکنولوژی، مقالات آموزشی ، بررسی برنامه ها و مقالات تحلیلی است. لیبانو مورد اعتمادترین رسانه برای ترفند ها و آموزش ها ، بررسی بازی و برنامه ها و حمایت از تولیدات ملی برای کاربران ایرانی است.


در حال حاضر الکسای لیبانو در ایران : 1500 و جهانی 48.000 میباشد


بررسی و معرفی برنامه های اندروید :

افزایش کاربران برنامه های اندرویدی همیشه یکی از دغدغه های توسعه دهنده ها میباشد که البته روش های گوناگونی برای افزایش کاربران برنامه ها وجود دارد و ما در لیبانو طرح معرفی و بررسی برنامه ها را به شما پیشنهاد میکنیم . در این حالت همچون سایر مطالب موجود در سایت یک مطلب برای برنامه ی شما نوشته شده و در انتهای آن لینک دانلود کافه بازار و گوگل پلی قرار خواهد گرفت. ( قیمت معرفی و بررسی برنامه ها با توجه به موضوع شما بین 50 تا 300 هزارتومان خواهد بود )

راه های ارتباطی جهت رزرو : libanoshop@gmail.com – @libano_info – 09120380296


رپورتاژ آگهی :

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های لیبانو در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب لیبانو معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید . ( قیمت رپورتاژ آگهی با توجه به موضوع شما بین 150 تا 500 هزارتومان خواهد بود )

راه های ارتباطی جهت رزرو : libanoshop@gmail.com – @libano_info – 09120380296


تبلیغات متنی و بنری :

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی و تبلیغات متنی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، لیبانو بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود. ( قیمت تبلیغات متنی و بنری با توجه به موضوع تبلیغ شما از ماهیانه 50 هزار تا 500 هزار خواهد بود )

راه های ارتباطی جهت رزرو : libanoshop@gmail.com – @libano_info – 09120380296


همچنین میتوانید از طریق فرم زیر نیز با ما در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید


تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .