خرید ممبر مجازی و واقعی کانال و گروه تلگرام(کمترین قیمت در میان سایت ها)

خرید ممبر واقعی و مجازی برای گروه و کانال تلگرام


نکات مهم قبل از ثبت سفارش

  • زمان تکمیل سفارشات : سفارش ممبر از روش جوین بین 10 دقیقه الی 12 ساعت – سفارش ممبر از روش نوتیفیکیشن بین 12 الی 48 ساعت – سفارش ممبر واقعی گروه بین 30 دقیقه الی 12 ساعت و سفارشات ثبت لینک بین 10 دقیقه الی 24 ساعت ممکن است به طولل بیانجامد.
  • افزایش ممبر واقعی به 2 روش انجام میشود – روش اول اضافه کردن کاربران به کانال شما [اد کردن] که در صورت انتخاب پلن 1000 ممبر واقعی به بالا تعداد بیشتری ممبر واقعی دیگر به شما هدیه داده میشود – در این روش چون ریزش بالاست ممبر هدیه به شما میدهیم و روش دوم [نوتیفیکیشن ]که از کیفیت بالایی برخوردار است و از طریق تبلیغات انجام میشود.
  • در صورت خرید ممبر گروه اد ممبر گروه خود را باز کنید و اگر از ربات انتی اسپم در گروه خود استفاده میکنید تا بعد از انجام سفارش ربات را غیرفعال کنید .
  • ریزش ممبر ها از طریق جوین مستقیم بین 10 تا 60 درصد میباشد و این مطالب کانال است که باعث ماندگاری کاربران میشود . ریزش ممبرهای آفلاین بین 10 تا 30 درصد میباشد.
  • پلن سمت راست و وسط مخصوص کانال و پلن سمت چپ مخصوص گروه میباشد .لطفا در پر کردن اطلاعات دقت کنید .
  •  ارسال نوتیفیکیشن به چه صورت است ؟ در این روش تبلیغات نوتیفیکیشن بر روی گوشی های اندرویدی ارسال میشود و هیچ تضمینی نیست که چه تعداد افراد کانال شمارو انتخاب کنند و وارد شوند , ما فقط تبلیغات را ارسال میکنیم و لینک گزارش رو به شما عزیزان تحویل میدهیم که در لینک گزارش تعداد بازدید تبلیغ و تعداد افراد وارد شده را نمایش میدهد .

ممبر واقعی و آفلاین کانال

افزایش ممبر واقعی کانال

خرید ممبر واقعی گروه

باز نشر مطالب با ذکر نام و لینک منبع مانعی ندارد . [  Copyright 2016 Libano.ir ]