دلایل خرید ممبر تلگرام + روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام

دلایل خرید ممبر تلگرام + روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام

یکی از راه های گسترش کسب و کار حضور فعال در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک ، اینستاگرام ، تلگرام و … میباشد . در حال حاضر تلگرام از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر رقبای خود برخوردار است و با وجود کانال و گروه محیط رایگانی را در اختیار افراد و کسب و کار های مختلف قرار داده است.

در این میان افرادی که از ابتدا کانال ساخته و در حال استفاده هستند شانس بیشتری نسبت به افراد تازه وارد به تلگرام دارند . اما افرادی که به تازگی به میدان رقابت پا گذاشته اند نیز میتوانند با روش های گوناگون برای خود کانال و گروه های پربازده ای را ساخته و استفاده کنند.

دلایل خرید ممبر تلگرام + روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام
دلایل خرید ممبر تلگرام + روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام

اصلی ترین روش برای افزایش اعضا کانال خرید ممبر میباشد که در زیر به تعدادی از روش های موجود خواهیم پرداخت :


روش اول : خرید ممبر واقعی اد اجباری ( پوش اد – اد مستقیم)

در این روش با استفاده از تلگرام های غیررسمی افراد استفاده کننده به کانال شما اضافه میشوند و به علت واقعی بودن ممکن است تعدادی از آن ها از کانال خارج شوند و برای کاهش ریزش میتوانید مطالب جذابی تولید کنید و در اختیار کاربران خود قرار دهید .

سرعت افزایش ممبر در این روش بالا بوده و میتوانید در مدت زمان کم کانال های بالای 100k برای خود ایجاد کنید

آشنایی کامل با روش » خرید ممبر اد اجباری


روش دوم : خرید ممبر آفلاین ( ممبر سکه ای – ممبر امتیازی با ریزش کم )

در این روش افراد برای دریافت امتیاز عضو کانال شما میشوند و به همین دلیل امکان خارج شدن نیز بسیار کمتر از سایر طرح ها میباشد . این نوع ممبر را مشابه ممبر مجازی میدانند با این برتری که امکان حذف شدن از سمت تلگرام وجود نداشته و تنها درصدی از آنها ریزش خواهد کرد.

آشنایی کامل با روش » خرید ممبر آفلاین


روش سوم : خرید ممبر واقعی اد اختیاری ( پاپ آپ )

در این روش با استفاده از برنامه هایی که بر روی گوشی کاربران نصب میباشد تلگرام آن ها اجرا شده و کانال شما نمایش داده خواهد شد و در صورتی که علاقه داشته باشند در کانال عضو خواهند شد . این روش کاملا واقعی و اختیاری میباشد و ریزش نیز کمتر از طرح اد اجبرای بوده و کیفیت بالاست . بازدید نیز موقع اضافه شدن بالا و پس از پایان ممبر گیری بین 20  تا 40 درصد خواهد بود

آشنایی کامل با روش » خرید ممبر پاپ آپ


روش چهارم : خرید تبلیغات نوتیفکیشن ( برحسب تعداد ارسال )

در این روش بنر و متن دلخواه شما روی گوشی کاربران ارسال شده و پس از نمایش در نوار نوتیفکیشن کاربران برحسب علاقه میتوانند روی آن زده و وارد کانال شوند . ممبر ها کاملا واقعی و اختیاری میباشند و درصد جذب و ریزش مشخص نیست اما لینک گزارش به خریدار تحویل داده میشود که حاوی تعداد ارسال ، تعداد نمایش و تعداد کلیک میباشد.

آشنایی کامل با روش » خرید تبلیغات نوتیفکیشن


روش پنجم : خرید ممبر واقعی و مجازی گروه

ممبر گروه به دو صورت عرضه میشود :

ممبر مجازی : این نوع ممبر کاملا آفلاین بوده و چت نمیکنند و فقط آمار گروه را بالا میبرند . زمان ریزش نیز بین 1 تا 6 ماه و یا بیشتر خواهد بود ( اکانت هایی که استفاده نمیشوند هر چند وقت یکبار توسط تلگرام پاک میشوند )

ممبر واقعی : این نوع ممبر مشابه روش های کانال واقعی بوده و چت میکنند و ممکن است نظم گروه را بهم بریزند و البته ممکن است تعدادی از آنها دارای زمان آنلاینی بیشتر از یک هفته باشند.

آشنایی کامل با روش » خرید ممبر واقعی و مجازی گروه


مطالب پیشنهادی :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

حل سوالات و مشکلات اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • دسته‌بندی نشده
  • دلایل خرید ممبر تلگرام + روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام