بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

یکی از چالش های مدیران کانال های تلگرام تعداد اعضا (تعداد ممبر) واقعی کانال تلگرام میباشد . هرچه تعداد ممبر های یک کانال بیشتر باشد نشان از کیفیت و کاربردی بودن مطالب منتشر شده در آن کانال خواهد بود . اولین مزیت بالا بودن تعداد اعضای یک کانال ؛ امکان فروش محصول و یا کسب درآمد از تبلیغات میباشد که این روز ها منبع درآمد بسیاری از کاربران این پیام رسان محبوب شده است . روش های مختلفی برای افزایش ممبر کانال وجود دارد که در ادامه به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.


بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

How to Increase Telegram Channel Members

پس از ایجاد یک کانال تلگرام این سوال در ذهن ما ایجاد خواهد شد که چگونه تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهیم ؟ پس از ساخت کانال میتوانید 200 نفر از مخاطبین خود را به کانال اضافه کنید و البته این امکان تنها مختص سازنده ی کانال میباشد و مدیر های تلگرام توانایی این کار را نخواهند داشت . البته در صورتی که تعدادی از ممبر های اضافه شده از کانال خارج شده و گزارش اسپم سازنده را دهند حساب صاحب کانال برای زمان خاصی محدود خواهد شد و اما راهکار های افزایش ممبر واقعی کانال که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت :

1-قراردادن محتوای مفید و مناسب برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام

در ابتدا سعی کنید که هدف خود را مشخص کنید تا در ادامه و پس از گذشت زمان خاصی نیاز به تغییر نام ، تغییر لینک و موضوع کانال نداشته باشید . هر یک از موارد نام برده شده باعث از بین رفتن اعتبار کانال و در ادامه از دست رفتن ممبر های کانال خواهد شد . برای مثال در کانال لیبانو با یک روند خاص مطالب و آموزش های برتر سایت به عنوان پست های جداگانه منتشر خواهد شد و در صورتی که به صورت ناگهانی موضوع کانال تغییر یابد امکان ریزش ممبرها و ترک آنها بسیار بالا خواهد بود.

2-تبادل با کانال های پرمخاطب و تبلیغات شبانه

روش های تبلیغ گوناگونی وجود دارد اما در این بین روشی به عنوان تبلیغ متقابل تاثیر فراوانی در جذب ممبر واقعی خواهد داشت . برای استفاده از این روش کافیست با کانال هایی که تعداد ممبر آنها با کانال شما برابر است شروع کرده و پس از هماهنگی با مدیر کانال مورد نظر به تبادل لینک و منتشر کردن پست های جذاب یکدیگر در کانال های خود بپردازید . سعی کنید در طول روز یک الی دوبار از این روش استفاده کنید (استفاده ی بیش از حد تبادل لینک و تبلیغات باعث ناراحتی اعضا خواهد شد)

3-تبلیغ کانال در شبکه های اجتماعی و سایت های معرفی کانال تلگرام

با توجه به وجود شبکه های اجتماعی و سایت های گوناگون این امکان وجود دارد که لینک کانال خود را در آن ها به اشتراک گذاشته و افراد بیشتری را جذب کنید . برای مثال میتوانید از اینستاگرام ، فیسبوک ، آپارات ، یوتیوب ، گوگل پلاس ، واتساپ و … استفاده کنید و لینک کانال خود را در آنها به اشتراک بگذارید

بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام - کاملا رایگان
بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

4-ایجاد جذابیت در کانال برای نگه داشتن اعضای واقعی کانال تلگرام

لازم است که هر چند وقت یکبار خلاقیت به خرج داده و پست های جذاب با اشکال مختلفی را در کانال منتشر کرده تا باعث جذب ممبر واقعی بیشتر شود . وقتی مطالب جذاب و مورد علاقه ی کاربران باشد امکان فوروارد شدن آن مطلب توسط کاربران بیشتر شده و همین امر باعث معرفی کانال شما به سایر افراد استفاده کننده از تلگرام خواهد شد.

5-افزایش اعضای کانال تلگرام با افزایش مدیر و افزایش بازدید پست ها با فوروارد مطالب در ابرگروه ها

برای اینکه کنترل بهتری روی کانال خود داشته باشید سعی کنید تعداد مدیران کانال را افزایش دهید ، همین کار باعث میشود که آنها نیز به معرفی کانال پرداخته و افراد بیشتری وارد کانال شوند . همچنین میتوانید با عضو بودن در ابر گروه های تبلیغات و فوروارد مطالب کانال تعداد بازدید پست ها را افزایش دهید و یا در صورت جذاب بودن آن پست ممبر های گروه ها را به کانال خود جذب کنید

6-استفاده از لینک عمومی برای کانال + استفاده از یک آیدی کوتاه

در هنگام ساخت کانال سعی کنید از لینک عمومی استفاده کنید و برای انتخاب آن از یک نام کوتاه استفاده کنید تا راحت تر در ذهن کاربران جای گیرد و برای معرفی کانال به افراد دیگر سریعتر و آسانتر باشد.

7- استفاده از بیوگرافی خوب و مرتبط برای کانال + راه ارتباط با مدیر

سعی کنید بیوگرافی کانال خود را به شکلی زیبا و مفید طراحی کنید و در صورت امکان راه دسترسی به مدیر را مشخص کنید تا در صورت نظر ، انتقاد و یا پیشنهاد افراد کانال توانایی برقراری ارتباط با مدیر را داشته باشند

بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام - کاملا رایگان
بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

7-زمانبندی مشخص برای ارسال مطالب و کنترل متن و یا لینک قبل از ارسال پست

سعی کنید برای ارسال پست یک زمان خاص را در نظر گرفته باشید و درصورتی که جواب گرفتید همین روال را ادامه دهید . ارسال 1 الی 5 پست در ساعات خاص ؛ برای مثال در طول شبانه روز هز 6 ساعت چند پست ارسال کنید و یا در طول شب (از 20 تا 1) میتوانید مطالب را در مان های کوتاه منتشر کنید زیرا افراد آنلاین بیشتری وجود دارد و همین امر باعث جلب توجه انها خواهد شد.

از ارسال متن هایی با غلط های املایی و یا لینک های آسیب دیده و … پرهیز کنید و قبل از ارسال حتما یکبار چک کنید

بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام - کاملا رایگان
بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان

8-از ارسال پست های بلند در کانال پرهیز کنید

ارسال پست های بلند شاید برای بسیاری از افراد خوشایند نباشد ، سعی کنید در میان پست هایی با اندازه ی کوتاه و جذاب در صورت نیاز یک پست بلند منتشر کنید .

9- در کانال خود عکس و گیف های جذاب ارسال کنید

با توجه به موضوع کانال خود عکس و گیف های جذاب تهیه کرده و برای کاربران خود ارسال کنید ، ارسال پست به صورت متن محبوبیت کانال را کاهش خواهد داد.

10-استفاده از ویدیو های با زبان فارسی و یا زیرنویس دار

سعی کنید ویدیو های مرتبط با محصول و یا موضوع کانال خود را به صورت فارسی و یا در صورت استفاده از یک منبع خارجی به صورت زیرنویس دار منتشر کنید . این کار باعث رضایتمندی کاربر پس از مصرف شدن حجم اینترنت خود شده و ماندگاری افراد بیشتر خواهد شد.

11- برگزاری مسابقات ، چالش ها و …

سعی کنید هر چند وقت یکبار مسابقه و یا چالشی را در کانال خود برگزار کنید . این عمل باعث فوروارد مطالب کانال برای دوستان و آشنایان اعضای فعلی کانال خواهد شد و در ادامه افزایش ممبر را در بر دارد.

12- استفاده از ربات های مختلف (ساخت دکمه ی شیشه ای – متن طولانی و عکس – و…)

با توجه به وجود ربات های گوناگون تلگرام این امکان وجود دارد که پست های خود را به شکل های متفاوت و جذاب در کانال منتشر کنید . برای آشنایی با بهترین ربات های تلگرام روی این لینک کلیک کنید.


راه های فراوان دیگری برای افزایش ممبر کانال و همچنین مدیریت بهتر کانال وجود دارد که در روز های آینده به پست بالا اضافه خواهد شد

برای خرید ممبر میتوانید از این لینک استفاده کنید

بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان


پیشنهاد من :

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

حل سوالات و مشکلات اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • دسته‌بندی نشده
  • بهترین روش افزایش ممبر کانال تلگرام + مدیریت کانال تلگرام – کاملا رایگان