آموزش پیگیری گوشی سرقتی با استفاده از طرح ریجستری | لیبانو مرجع آموزش های اینترنتی

آموزش پیگیری گوشی سرقتی با استفاده از طرح ریجستری

1398-02-07 نوشته شده توسط : سعید صابری در دسته : ,

در این مطلب به آموزش روش پیگیری گوشی سرقتی خواهیم پرداخت و بهترین روش‌های بافتن گوشی از طریق دو اپراتور بزرگ کشور (ایرانسل و همراه اول) را ارائه خواهیم کرد در ابتدا به عرض برسانم که با اجرای طرح ریجستری گوشی تلفن همراه امکان سرقت بسیار پایین آمده چرا که در این طرح گوشی تنها با سیمکارتی که به نام مالک باشد قابل استفاده است.

 

روش های پیگیری گوشی سرقتی :

استفاده از طرح ریجستری:

طرح ریجستر با هدف مبارزه با قاچاق در ایران اجرا شد اما با استفاده از این قابلیت امکان پیگیری گوشی سرقت شده نیز ممکن است. به این روش که در صورت سرقت گوشی تنها کافیست کد IMEI گوشی را داشته باشید که البته بر روی جعبه‌ی دستگاه وجود دارد یا اگر دسترسی به جعبه‌ی دستگاه ندارید می‌توانید از سایت همتا و ورود به پنل کاربری خود آن را بدست آورید. پس از دریافت کد  IMEI از طریق شماره همراه اول کد زیر را شماره گیری کنید:

کد:  #سریال گوشی*۲۱۴۱*۱۰*

همراه اول پس از دریافت این پیامک مکلف است تا قبل از ده روز آینده سیمکارت و گوشی شما را مورد ردیابی قرار دهد و نتیجه‌ی آن را برای شما ارسال کند.

 

کدهای مربوط به پیگیری گوشی سرقت شده :

  • فعال‏سازی سرویس : #سریال گوشی*۲۱۴۱*۱۰*
  • غیرفعال سازی سرویس: #2140*10*
  • دریافت راهنما: #2143*10*

پیگیری گوشی سرقتی

 

ملاحظه می‌کنید طرح ریجستری تلفن همراه هرچند موجب افزایش قیمت گوشی در بازار گشت همچنین با نواقص زیادی نیز روبرو بود اما به حق که دارای فواید زیادی نیز بود ار جمله‌ی این فواید می‌توان به سامان دهی بازار پر التهاب گوشی و تبلت در ایران اشاره کرد همچنین با بکارگیری ظرفیت این طرح می‌توان به مبارزه با سارقین گوشی‌های تلفن همراه رفت.

 

امیدوارم این آموزش مورد رضایت شما بوده باشد.

لیبانو منتظر شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شماست.

لطفا این آموزش را در شبکه‌‎های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

0 Reviews

Write a Review

pagesپیشنهاد ما به شما

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*