دور زدن حالت روح واتساپ(اطلاع از خوانده شدن پیام) بدون نیاز به برنامه جانبی

دور زدن حالت روح واتساپ(اطلاع از خوانده شدن پیام)

یکی از ویژگی های مسنجر واتساپ که مشابه حالت روح موجود در تلگرام (البته موبوگرام ، تلگراف و …) میباشد این امکان را به کاربر میدهد که پیام های شخص مقابل را بخواند بدون اینکه فرد ارسال کننده پیام از خوانده شدن پیامش توسط دریافت کننده باخبر شود.اما همیشه برای اطلاع از اینکه شخص مقابل پیام شمارا میخواند یا نه راهی وجود دارد. البته این روش از ابتدا در مسنجر واتساپ وجود داشته و ترفند جدیدی نمیباشد. برای آشنایی با دور زدن حالت روح واتساپ(اطلاع از خوانده شدن پیام) با ما همراه باشید.

 


دور زدن حالت روح واتساپ(اطلاع از خوانده شدن پیام)

برای اطلاع از اینکه مخاطب شما پیام شما را میخواند و پاسخ نمیدهد کافیست در همان صفحه چت یک فایل صوتی را ضبط کنید و برای شخص مقابل ارسال کنید

در حالت عادی اگر آن شخص از ویژگی واتساپ استفاده کرده باشد پیام ها 2 تیک را خورده اما آبی نخواهند شد مانند تصویر زیر :

دور زدن حالت روح واتساپ(اطلاع از خوانده شدن پیام)

اما به در صورت ارسال فایل صوتی برای شخص مقابل به محض پخش آن 2 تیک آبی در کنار پیام ظاهر خواهد شد و این به معنی آنلاین بودن شخص و همچنین خوانده شدن سایر پیام های قبلی توسط شخص میباشد . این ترفند در تمامی نسخه های واتساپ برای اندروید ، آی او اس ، ویندوز فون و سایر دستگاه ها کار میکند .

دور زدن حالت روح واتساپ(اطلاع از خوانده شدن پیام)

نکته : این روش برای گروه ها کارساز نمیباشد ، چون هنگام ارسال پیام به گروه ابتدا پیام خوانده شده و به صورت 2 تیک آبی نمایش داده خواهد شد حتی اگر هیچ یک از اعضای گروه آن پیام را نخوانند.

با استفاده از این ترفند میتوانید بفهمید که دوستان یا آشنایانی که از قابلیت خواندن پیام ها بدون اطلاع به ارسال کننده ی پیام استفاده میکنند برای پیام شما ارزشی قائل هستند یا نه

موفق باشید

لینک کوتاه مطلب

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

حل سوالات و مشکلات اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • دسته‌بندی نشده
  • دور زدن حالت روح واتساپ(اطلاع از خوانده شدن پیام) بدون نیاز به برنامه جانبی